Loading Evenemang
House Be Åre
House Be

Fredagsfrukost på House Be

Anmälan krävs
11 sep, 2026
House Be
Aktiviteter
08:00 - 09:00

Välkommen på fredagsfrukost!

En skön start på fredagen med frukost och nätverkande. På House Be’s frukostar har företag skapats, idéer sprutat, vänskaper bildats & rekryteringar skett. Alla är välkomna – både medlemmar och icke medlemmar. För icke medlemmar är det självkostnadspris på frukosten.

11/9 Kristina Engström
Hur fungerar vi som bäst när tempot ökar och kraven stiger? Kristina, leg. fysioterapeut och expert på hållbar arbetskapacitet, delar med sig hur vi gör för att tänka klart, fatta bra beslut och må bra även under hög belastning.

18/9 Nils von Heijne
När gamla kartor inte längre stämmer och spelplanen förändras i grunden behöver vi helt nya sätt att leda. Hur leder vi i en oförutsägbar värld? Hur vi bygger organisationer som både håller och bidrar?

25/3 Frida Dahl & Mats Isfjäll
Hur ska du tänka för att lägga upp träningen effektivt och balanserat nu i höst? Så att du blir stark nog att orka lyft, rörlig nog att använda styrkan, uthållig nog att fortsätta och hållbar nog att göra det i många år.

 

Anmälan via https://shorturl.at/5fooj

mer info
House Be